Sport klub

17.10.2020 | 15.29 > 15:32

Vigirl van Dijk je u sedmoj minuti napustio teren, a Pickford može biti sretan što nije dobio crveni karton. No, osim toga i čudna odluka VAR-a uskratila je Liverpool za penal

Komentari (3)

Zelembac

Niti je bilo zaleđe Van Dijka, a kasnije su sudili nepostojeće zaleđe Maneu. Ti glupi englezi kao da namjerno rade sranja s VARom da ga se riješe. Pa ovi naši nesposobni u HNLu bolje koriste VAR nego "izumitelji" imbenglezi. Pickfordu svejedno za to odmah treba dat crveni bez obzira je li zaleđe ili ne, nažalost nije jedini. Takvih konjina nažalost ima posvuda, čak i u Hrvatskoj, ali pogotovo tamo u Engleskoj i Irskoj

Odgovori 0 0

MartinM

Za one sa kratkim pamćenjem, Pickford je u polu-finalu svjetskog prvenstva na jednak način s dvoje noge uletio Mandžukiću kao neki dan Virgil van Dijku kojemu je okončao igranje do kraja sezone. Govno ostaje govno. https://youtu.be/fjHUC9MtRYc

Odgovori 4 0

GoranN

To je samo način na koji mogu zaustaviti Liverpool. Čeka se velika kazna u protivnom treba Pikfordu slomiti noge.

Odgovori 5 2

Everton je stigao do pobjede, ali u samoj završnici prvog poluvremena Brighton je izjednačio zahvaljujući nespretnoj reakciji Jordana Pickforda

VIDEO Ovome nema kraja! VAR nije vidio ruku Van Dijka

Liverpool je pobijedio Wolwerhampton 1:0 pogotkom Manea. Gol koji je vjerojatno trebao biti poništen zbog ruke Virgila Van Dijka u začetku te akcije

Van Dijk za SK: 'Savršena izvedba u sjajnoj atmosferi'

Virgil Van Dijk razgovarao je s Nevenom Cvijanovićem nakon velike pobjede Liverpoola na stadionu King Power.

Virgil van Dijk predriblan je prvi put nakon 50 utakmica u Premier ligi, a uspio je to napraviti Arsenalov Pepe.