Sport klub

19.09.2020 | 23.36 > 00:03

Dvoboj Arsenala i West Hama (2:1) ponudio je mnogo zanimljivih situacija, a izdvajamo onu iz 67. minute koja najbolje ilustrira koliko je problema momčad Mikela Artete imala u drugom poluvremenu.

Chelsea je u sudačkoj nadoknadi osvojio bod protiv West Broma, no kontroverze izaziva moguće igranje rukom Kaija Havertza koje je prethodilo golu Abrahama. VAR je tek nakratko provjeravao situaciju ocijenivši da je sve bilo po pravilima.

Chelsea spasio bod u zadnjim sekundama

Chelsea je uspio još jednom šokirati Slavena Bilića nakon nevjerojatnog preokreta.

Arsenal je uz velike probleme ipak došao do druge ovosezonske pobjede protiv vrlo dobrog West Hama.

Malo se toga promijenilo na Old Traffordu, Manchester United ponovno je kiksao na početku sezonu. David De Gea obranio je kazneni udarac, no VAR je ove večeri bio na strani gostujuće momčadi.