14.09.2020 / 21.22

"Blitzkrieg Vukova" za pobjedu u gostima (VIDEO)

Sheffield United upisao je i drugi poraz u Premier ligi, nakon Wolverhamptona pobijedila ih je Aston Villa. Ipak, Sheffieldu večeras ništa nije išlo od ruke...

Urugvajski tenisač Pablo Cuevas plasirao se u osminu finala u Hamburgu pobjedom nad Taylorom Fritzom, a vrlo zanimljiva situacija dogodila se u prvom gemu drugog seta kada Urugvajac nije mogao vjerovati što je sutkinja dosudila...

Thiago Alcantara novo je pojačanje Liverpoola, a već na debiju protiv velikog rivala Chelseaja skupio je brojne simpatije među navijačima Redsa. U 90. minuti, pri vodstvu svoje momčadi 0:2, Španjolac je startom iznudio aut za Liverpool i proslavio kao da je zabio gol

Van Dijk za SK: 'Ovo su veliki bodovi, a crveni karton je bio očit'

Naš Neven Cvijanović razgovarao je nakon pobjede Liverpoola nad Chelseajem sa stoperom Redsa Virgilom Van Dijkom.