27.07.2020 | 23.36 > 23:45

Fulham majstorijama do velike prednosti (VIDEO)

Nogometaši Fulhama slavili su protiv Cardiff Cityja sa 2:0 u prvoj utakmici doigravanja za Premiership

Stoke je slavio protiv Brentforda 1:0 i tako malo pripomogao Bilićevom WBA, ali gosti su na neki način ostali pokradeni u 29. minuti za najstrožu kaznu kada sudac Eltringham nije vidio povlačenje

Srpski napadač prošao nekažnjen nakon brutalnog starta

U drugoj minuti utakmice Championshipa između Leedsa i Fulhama srpski napadač Aleksandar Mitrović udario je laktom u glavu protivničkog igrača Whitea i nije dobio ni žuti karton. Pogledajte situaciju i prosudite sami je li sudac pogriješio

Wayne Rooney večeras je debitirao u dresu Derby Countyja u Championshipu. Odmah je i asistirao Jacku Marriottu za pogodak u 45. minuti i tako pokazao da će biti veliko pojačanje. Na kraju je Derby slavio protiv Barnsleya u utakmici 26. kola Championshipa 2:1

Brentford je u posljednjoj utakmici 9. kola Championshipa slavio 3:1 kod Barnsleya uz hat-trick Watkinsa, koji je sva tri gola zabio golom. Gosti su u završnici prvog poluvremena u razmaku od nekoliko sekundi upisali i tri velika promašaja.