Sport klub

15.07.2020 | 22.57

Nevjerojatan promašaj u posljednjim trenucima!

Burnley FC

Chris Wood (Burnley) promašio je nevjerojatnu stvar s metar-dva u 93. minuti utakmice na domaćem terenu protiv Wolverhamptona. Ipak, iskupio se za ovaj promašaj - tri minute kasnije postigao je pogodak za konačnih 1:1!

Cirkus s VAR-om nastavio se i prvog dana Nove godine. Jack Grealish doveo je svoju momčad u 13. minuti u prednost kod Burnleyja, ali gol je kasnije poništen jer je njegov suigrač Wesley, koji loptu nije ni dirao ali je išla u njegovom smjeru, u trenutku centaršuta petom bio u zaleđu.

I Englezi griješe: Fantomski penal šokirao Swansea

Veliki sudački previd se dogodio na utakmici Premier lige između Swanseaja i Burnleya (3: 2). Pogledajte kako je sudac Anthony Taylor nakon igranja rukom napadača Burnleya Vokes, dosudio penal za ... također Burnley.