Sport klub

12.07.2020 | 17.24

VAR Jesu li engleski suci prevršili svaku mjeru?

Zašto je poništen gol Crystal Palacea u 8. minuti, vjerojatno nikada nećemo dobiti odgovor. Pogledajte ovu situaciju na početku utakmice koja je završila pobjedom Ville 2:0.

Prije faul na golmanu nego ruka

Everton i Manchester United odigrali neriješeno, ali još zvoni u glavi situacija u samoj završnici susreta kada su domaćini zabili u vrlo čudnoj situaciji, ali oglasio se VAR koji je ipak poništio pogodak. Procijenite sami je li pogodak trebao biti priznat ili ne.

Wolverhampton i Leicester su remizirali bez pogodaka na Molineuxu, iako su domaćini u završnici prvog poluvremena zabili za vodstvo. Ipak, VAR je prosudio kako je zaleđe, ali zaista milimetarsko zaleđe. Odluka je opet izazvala velike rasprave...

Arsenal je danas remizirao sa Sheffield Unitedom (1:1) na Emiratesu. Međutim, kod vodstva domaćina 1:0 trebao je biti dosuđen jedanaesterac na Pepeu. Pogledajte veliku pogrešku sudaca u VAR sobi

VIDEO Ovome nema kraja! VAR nije vidio ruku Van Dijka

Liverpool je pobijedio Wolwerhampton 1:0 pogotkom Manea. Gol koji je vjerojatno trebao biti poništen zbog ruke Virgila Van Dijka u začetku te akcije