Sport klub

29.06.2020 | 13.07 > 13:35

Arsenal je jučer teškom mukom u sudačkoj nadoknadi izborio polufinale FA Kupa, a jedna vrlo zanimljiva situacija dogodila se u 57. minuti, kada je vratar Sheffielda umalo zabio pogodak sa svojih vrata.

Newcastle je s 3:0 pobjedom protiv Sheffield Uniteda osigurao mirne dane na sjeveru Engleske pred završnicu prvenstva.

U utakmici između Sheffielda i Bour'moutha i Premiershipu u 52. minuti nakon jednog ružnog starta zaiskrilo je pokraj terena, igraći su krenuli u opće naguravanje, a uključen je bio čak i trener domaćina Chris Wilder.

VIDEO 'Blietzkrieg' Arsenala za kraj negativne serije!

Devet utakmica trajao je katastrofalan niz Arsenala bez pobjede. Nakon sat vremena susreta na Olimpijskom stadionu u Londonu činilo se da će se agonija produžiti i na desetu uzastopnu utakmicu, no na gostovanju kod Čekićara njihovi napadači izveli su čudesni preokret u samo devet minuta.