SK STUDIO PL: Transferi u doba koronavirusa (VIDEO)

Sportklubovi komentatori Antonio Baković i Alen Selman vode vas kroz novu emisiju o Premier ligi, pogledajte VIDEO.

SK STUDIO PL: Kada se vraća PL? Nijemci su putokaz...

Sportklubovi komentatori Alen Selman i Goran Grgić pričaju u novom SK studiju o potencijalnom nastavku Premier lige i kako bi to trebalo izgledati nakon duge pauze.

Nogometaši Burnleya i Tottenhama remizirali su u posljednjem dvoboju subotnjeg dijela programa 29. kola Premier Lige. Završilo je 1:1. Burnley je poveo golom Chrisa Wooda u 13. minuti, a s bijele točke je u 50. konačnih 1:1 postavio Ali

U derbiju kola Premiershipa, Manchester City slavio je na King Power stadionu pogotkom Gabriela Jesusa.

VAR uništio Chelsea! Poništena im čak dva pogotka

U dvoboju između Chelseaja i Manchester Uniteda, VAR je poništio dva gola domaćinima, a posebno je reakcije izazvao prvi, kad je prvo guran bio igrač Chelseaja, a tek zatim Uniteda. Ali samo ovo potonje je svirano (VIDEO).