18.02.2020 | 00.48 > 00:53

Kova za SK: Uvijek smo bolji od Uniteda, a oni dobivaju

Hrvatski nogometaš Mateo Kovačić u ekskluzivnom razgovoru za Sportklub prokomentirao je utakmicu svog Chelseaja protiv Manchester Uniteda.

Samo za SK: Kovačić i Jorginho vam žele sretan Božić

Vezni dvojac Chelseaja, Jorginho i naš Mateo Kovačić poželjeli su gledateljima Sportkluba sretan Božić i sretnu Novu 2020.

Kovačić uz bujicu psovki nasrnuo na Allija (VIDEO)

Hrvatski nogometaš Mateo Kovačić isprovociran jednim startom Dele Allija nasrnuo je na mladog nogometaša, a na kraju su obojica dobili po žuti karton. (VIDEO)

Sjajna minijatura i prodor Kovačića protiv Sheffielda

Hrvatski nogometaš Mateo Kovačić odigrao je dobru utakmicu protiv Sheffield Uniteda, a imao je jedan sjajan prodor u prvom poluvremenu koji nažalost nije okrunio pogotkom.

Frank Lampard je stigao do prve pobjede kao trener Chelseaja u Premier lige. Slavili su na gostovanju kod Norwicha 3:2, a gol odluke zabio je Abraham u 68. minuti nakon sjajnog proigravanja Kovačića.