Sport klub

11.01.2020 | 21.45 > 22:00

Naj stoper svijeta za SK: 'Mislimo samo o idućoj utakmici!'

Liverpool FC

Ponajbolji stoper svijeta i član Liverpoola Virgil Van Dijk nakon pobjede nad Tottenhamom dao je izjavu za Sport Klub istaknuvši kako je vrlo zadovoljan igrom svoje momčadi, ali kako nitko ne razmišlja o naslovu već samo o sljedećoj utakmici.

Liverpool nastavlja marširati engleskom Premier ligom. U susretu 20. kola na Anfieldu je pao Sheffield United, a strijelci su bili Mohamed Salah i Sadio Mane.

PL STUDIO: Jeste li spremni za Boxing Day?

Nakon blagdanskog uživanja očekuje nas veliki dan u Premier ligi, popularni Boxing Day. Pogledajte i poslušajte kako su dvoboje najavili Alen Selman i Goran Grgić.

Teško je Liverpool izborio pobjedu u 11. kolu Premier lige. Na gostovanju kod Aston Ville Redsi su gubili do 87. minute kada je Robertson izjednačio na 1:1, a zatim je Mane nakon udarca iz kuta u 94. minuti, u posljednjim sekundama susreta pogodio za novu veliku pobjedu.

Kiks Lovrena, Everton osvojio bod na Anfieldu

U jednom od najvećih gradskih derbija na svijetu Liverpool i Everton su na Anfieldu odigrali 1-1, a gosti su izjednačili nakon jedanaesterca kojeg je skrivio hrvatski reprezentativac Dejan Lovren.