Sport klub

11.01.2020 | 17.48 > 18:07

Pierre Emerick Aubameyang dobio je crveni karton nakon intervencije VAR-a u utakmici Arsenala i Crystal Palacea. Gabonac je džonom startao na potkoljenicu Meiera, a start je neodoljivo podsjetio na onaj Martina Taylora nad Eduardom davne 2008. godine.

Kako je Giroud spasio Arsenal

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 16. kola engleskog nogometnog prvenstva Southampton i londonski Arsenal odigrali su 1-1 u utakmici odigranoj na stadionu St. Mary's.

Šest minuta nadoknade, Zaha u 97. za 2:2!

Utakmica Crystal Palace - West Ham imala je nevjerojatan završetak, sudac je produžio susret za šest minuta, a na početku sedme minute nadoknade Wilfried Zaha je postigao gol koji je Orlovima donio bod! Na kraju je bilo 2:2, iako su gosti vodili 2:0.

WBA produžio Arsenalovu muku (VIDEO)

Momčad Arsenea Wengera sve je dalje od Lige prvaka jer su peti s pet bodova manje od Liverpoola, a uništio ih je igrač WBA Dawson koji je dvaput zabio nakon udaraca s kuta. Arsenal je tako izgubio četiri od zadnjih pet premijeligaških utakmica, a to im se nije dogodilo u zadnje 22 godine.

Mane i Firmino x 2

Nogometaši Liverpoola pobijedili su Arsenal sa 3: 1 u derbiju 27. kola Premier lige. Sjajnu utakmicu odigrali su Sadio Mane i Roberto Firmino. Pogledajte golove s "Anfielda".