Sport klub

10.12.2019 | 00.05 > 08:29

VIDEO 'Blietzkrieg' Arsenala za kraj negativne serije!

West Ham United

Devet utakmica trajao je katastrofalan niz Arsenala bez pobjede. Nakon sat vremena susreta na Olimpijskom stadionu u Londonu činilo se da će se agonija produžiti i na desetu uzastopnu utakmicu, no na gostovanju kod Čekićara njihovi napadači izveli su čudesni preokret u samo devet minuta.

Moyes za SK: Svaka čast mojim igračima

West Ham je izgubio od Manchester Cityja na Etihadu, iako je vodio 1:0, pogledajte što je u izjavi za Sport Klub rekao menadžer londonskog kluba David Moyes.

Šest minuta nadoknade, Zaha u 97. za 2:2!

Utakmica Crystal Palace - West Ham imala je nevjerojatan završetak, sudac je produžio susret za šest minuta, a na početku sedme minute nadoknade Wilfried Zaha je postigao gol koji je Orlovima donio bod! Na kraju je bilo 2:2, iako su gosti vodili 2:0.

Bilić: Mogli smo postići još koji gol

Menadžer West Hama Slaven Bilić u ekskluzivnoj izjavi za Sportklub poslije pobjede nad Hullom osvrnuo se na igru svoje momčadi u toj pobjedi, kao i situaciju u klubu.

Bilić: Osjećam pritisak u West Hamu, ali se ne bojim

Menadžer West Hama Slaven Bilić je na konferenciji pred utakmicu u nedjelju protiv Manchester Uniteda (17,30, SK1) u Premier ligi istaknuo kako je normalno što osjeća pritisak javnosti jer su rezultati slabiji nego što se očekuje. Hrvatski stručnjak je naglasio i da ima podršku uprave "Čekićara".