07.12.2019 | 18.47 > 18:54

Son zabio jedan od najljepših golova u povijesti PL!

Tottenham Hotspur

Jose Mourinho preporodio je Tottenham otkako je došao u klub, Spursi su danas svladali Burnley 5:0, a posebno magičan pogodak bilo je djelo Korejca Sona za 3:0 u 32. minuti

Odgovori 55 6

Tottenham je zamalo došao do slavlja na gostovanju kod Watforda, no lopta je u 92. minuti ostala na samoj gol crti domaćeg gola.

Tottenham je prošao u četvrto kolo FA kupa pobjedom protiv Middlesbrougha.

Ako ste jedan od onih kojima VAR nije omiljena 'stvarčica' u današnjem nogometu, ponovno ćete doći na svoje spornom odlukom s utakmice Tottenhama i Brightona kada je poništen pogodak Harryja Kanea.

Uznemirujuće scene- Stravičan lom noge Andrea Gomesa

Portugalac Andre Gomes doživio je strašan lom noge u današnjoj utakmici na Goodison Parku protiv Tottenhama. U 78. minuti utakmice Son je dobio udarac koji nije suđen, pa je Koreanac odlučio uzvratiti startom, nakon čega je uslijedio neviđeni šok kad su igrači vidjeli položaj Gomesove noge