Sport klub

03.12.2019 | 10.34 > 10:51

VIDEO Je li Biliću poklonjen jedanaesterac za pobjedu?

Slaven Bilić sinoć je pobjedom protiv Prestona u gostima ponovno skočio na vrh ljestvice Championshipa. Pogodak je postignut iz jedanaesterca u posljednjoj minuti, no dojam je da nije bilo materijala za najstrožu kaznu.

Nogometaši Porta osvojili su portugalski Kup svladavši u finalu u Coimbri najvećeg suparnika Benficu s 2-1, a oba gola Porto je zabio s igračem manje. Junak dvoboja bio je kongoanski branič Chancel Mbemba s dva gola glavom, Carlos Vinicius je šest minuta prije kraja smanjio iz penala.

Bivši napadač Dinama, Rijeke i Zadra Josip Tadić bio je junak svoje momčadi Suduve u dvoboju 12. kola litavske lige protiv Riteriaija u kojem je zabio dva pogotka, a drugi gol koji je zabio 'škaricama' bio je posebno impresivan.

Luca Marini i Marco Bezzecchi iz momčadi SKY Racing završili su kao drugi i treći u utrci Moto2 serije na stazi u Andaluziji, a u počasnom krugu pokušali su se rukovati i jedan drugome čestitati na dobroj utrci...nije dobro završilo.

Paul Craig je već u prvoj rundi izvrsnim potezom pobijedio ruskog borca Gadzhimurada Antigulova.