Sport klub

03.12.2019 | 10.34 > 10:51

VIDEO Je li Biliću poklonjen jedanaesterac za pobjedu?

Slaven Bilić sinoć je pobjedom protiv Prestona u gostima ponovno skočio na vrh ljestvice Championshipa. Pogodak je postignut iz jedanaesterca u posljednjoj minuti, no dojam je da nije bilo materijala za najstrožu kaznu.

Donna Vekić plasirala se danas u četvrtfinale WTA turnira u Adelaideu nakon pobjede nad Mariom Sakkari 2:6, 7:5, 6:1, no do pobjede nije došla lako. Krajem drugog seta imala je jedan težak promašaj na set loptu u koji je teško povjerovati, no srećom, on nije ostavio traga na Donni

Aldeweireld za SK: 'Imamo za čime žaliti u 2. poluvremenu'

"Liverpool je najbolja momčad u Europi, no u drugom poluvremenu smo mogli zabiti 2 ili 3 gola, šteta što nismo zabili, ali mislim da su svi mogli vidjeti da ima mnogo toga pozitivnoga u našoj igri i tako moramo nastaviti", rekao je za SK nakon utakmice s Liverpoolom Toby Aldeweireld.

Naj stoper svijeta za SK: 'Mislimo samo o idućoj utakmici!'

Ponajbolji stoper svijeta i član Liverpoola Virgil Van Dijk nakon pobjede nad Tottenhamom dao je izjavu za Sport Klub istaknuvši kako je vrlo zadovoljan igrom svoje momčadi, ali kako nitko ne razmišlja o naslovu već samo o sljedećoj utakmici.

Tottenham se u samoj završnici susreta imao priliku vratiti u susret s Liverpoolom, ali je Lo Celso na jedan krasan ubačaj loše reagirao u petercu Redsa i promašio vrata, a reakcija trenera Mourinha bila je i više no zanimljiva