Sport klub

03.12.2019 | 10.34 > 10:51

VIDEO Je li Biliću poklonjen jedanaesterac za pobjedu?

Slaven Bilić sinoć je pobjedom protiv Prestona u gostima ponovno skočio na vrh ljestvice Championshipa. Pogodak je postignut iz jedanaesterca u posljednjoj minuti, no dojam je da nije bilo materijala za najstrožu kaznu.

VIDEO 'Blietzkrieg' Arsenala za kraj negativne serije!

Devet utakmica trajao je katastrofalan niz Arsenala bez pobjede. Nakon sat vremena susreta na Olimpijskom stadionu u Londonu činilo se da će se agonija produžiti i na desetu uzastopnu utakmicu, no na gostovanju kod Čekićara njihovi napadači izveli su čudesni preokret u samo devet minuta.

VIDEO Pogledajte novu rapsodiju Vardyja i društva!

U susretu 16. kola engleskog nogometnog prvenstva Leicester City je na gostovanju pobijedio Aston Villu sa 4-1 upisavši osmu uzastopnu pobjedu što je novi klupski rekord. Dva puta Vardy, te po jednom Iheanacho i Evans pogodili su za novo uvjerljivo slavlje 'Lisica'.

VIDEO Bilić oduševljeno promatrao rapsodiju WBA!

West Bromwich Albion i dalje maršira Championshipom, Bilićevi momci su s 5:1 slavili protiv Swanseaja i s 45 bodova su prvi na ljestvici. A Slaven Bilić oduševljeno je promatrao rapsodiju svoje momčadi i animirao publiku dok je WBA uništavao Swansea

FIRST DOWN: Je li Tom Brady postao teret za Patriotse?

U novoj emisiji FIRST DOWN raspravljamo o akutalnostima NFL lige, nadolazećem kolu te standardno odgovaramo na pitanja naših gledatelja.