10.11.2019 | 19.13

VIDEO Druga sumnjiva situacija: Salah zabio iz zaleđa?

Odlična akcija za Salaha u 13. minuti koji je zabio za povećanje rezultata za 2:0. No, opet sumnjiva situacija oko mogućeg zaleđa

Komentari (1)

Miso Markovski

Eto SK Lovren je super tekmu odigrao.Jeste li vi iz SK sretni zbog toga ili vas je depra uhvatila.STIDITE SE SK.

Odgovori 0 1

Manchester United je na Old Traffordu svladao Brighton 3:1 pogocima Pereire, Rashforda i autogolom Proppera. Crveni vragovi su mogli povećati rezultat da nije Rashford promašio prazan gol u 68.minuti

Tottenham je na svom terenu odigrao neriješeno sa Sheffieldom, a ovo je sporna situacija iz 60. minute kada je McGoldricku poništen pogodak

Milivojević: Chelsea je baš top momčad (VIDEO)

Samo za SK izjavu je dao Luka Milivojević u kojem je njegov Crystal Palace poražen na Stamford Bridgeu od Chelseaja

U 11. kolu engleske Premier lige, Leicester je kao gost svladao Crystal Palace. Mrežu domaćih načeo je Soyuncu u 57.minuti, a konačan udarac zadao im je Jamie Vardy u 88.minuti za 2:0