09.11.2019 | 18.16

Burnley je u 12. kolu slavio protiv West Hama 3:0 golovima Barnesa i Wooda te autogolom Jimeneza

Burnley je u 12. kolu Premierlige pobijedio West Ham 3:0, a još se vuku repovi kod prvog gola iz mogućeg nepostojećeg kornera

Prvi VAR u povijesti Premier lige uzburkao javnost

Na utakmici prvog kola Premier lige između West Hama i Manchester Citya vidjeli smo prvo korištenje VAR-a u povijesti tog natjecanja i nakon toga je nogometna javnost podijeljenja...

West Ham i Huddersfield odigrali su sjajnu utakmicu u kojoj su gosti do 75. minute vodili 3:1, no dogodio se nevjerojatan preokret domaćina za pobjedu 4:3.

Manchester City već je do poluvremena osigurao pobjedu nad West Hamom, s konačnih 4:0 momčad Pepa Guardiole i dalje je na vrhu s dva boda prednosti ispred Liverpoola.