03.11.2019 | 20.37

Uznemirujuće scene- Stravičan lom noge Andrea Gomesa

Portugalac Andre Gomes doživio je strašan lom noge u današnjoj utakmici na Goodison Parku protiv Tottenhama. U 78. minuti utakmice Son je dobio udarac koji nije suđen, pa je Koreanac odlučio uzvratiti startom, nakon čega je uslijedio neviđeni šok kad su igrači vidjeli položaj Gomesove noge

Komentari (4)

Janko

Son je ipak malo kriv.Srusio ga je ovaj lupio koljenom o zemju pa tamo od auriera ja mislim,nije to crveni.Sumnjam da ce se Andre Gomes brzo vratit,vidis po faci sona i auriera i drugih igraca da nece bas skoro.

Odgovori 11 2

U utakmici koju je obilježio šokantni lom noge Andrea Gomesa, Everton i Tottenham podijelili su bodove. Alli je na asistenciju Sona doveo goste u prednost u 63. minuti, da bi domaćine od poraza sačuvao Turčin Cenk Tosun na asistenciju Lucasa Dignea

Zašto se Spursi muče? Ovaj VIDEO sve je otkrio

U još jednom sjajnom uretku Youtube kanala Tifo Football, analizirani su problemi Tottenhama Hotspura koji se manifestirao ove sezone i materijaliziraju u lošim rezultatima. Pogledajte, požaliti nećete.

Golčina Sigurdssona protiv West Hama (VIDEO)

U 9. kolu engleske Premier lige Everton je slavio protiv West Hama sa 2:0, a posebno impresivan je bio pogodak Gylfi Sigurdsson. VIDEO

Manchester City vratio se na pet bodova minusa iza Liverpoola na premijerligaškoj ljestvici nakon pobjede 3:1 na gostovanju kod Evertona. U video prilogu pogledajte golove s Goodison Parka.