28.10.2019 | 17.24

Zašto se Spursi muče? Ovaj VIDEO sve je otkrio

Tottenham Hotspur

U još jednom sjajnom uretku Youtube kanala Tifo Football, analizirani su problemi Tottenhama Hotspura koji se manifestirao ove sezone i materijaliziraju u lošim rezultatima. Pogledajte, požaliti nećete.

Nogometaši Burnleya i Tottenhama remizirali su u posljednjem dvoboju subotnjeg dijela programa 29. kola Premier Lige. Završilo je 1:1. Burnley je poveo golom Chrisa Wooda u 13. minuti, a s bijele točke je u 50. konačnih 1:1 postavio Ali

'Special One' u transu- od smijeha do agresive u 30 sekundi

Pred kraj prvog poluvremena utakmice Tottehama i Manchester Cityja nastao je pravi kaos s VAR-om, kad su sucu Deanu javili tri minute nakon događaja da je penal za goste. Lloris je obranio a trenutak nakon toga ušao u sukob sa Sterlingom, što se dodtano provjeravalo. Mourinha je sve dovelo do ludila

Son: Idemo utakmicu po utakmicu, vidjet ćemo gdje ćemo završiti

Son je sjajan nastup protiv Manchester Cityja okrunio razgovorom s našim Cvijom, pto mu je rekao pogledajte i poslušajte

Fernandinho: 'Kad propustiš takve šanse, slijedi kazna- to je nogomet'

Fernandinho iz Manchester Cityja došao je pred mikrofon našeg Nevena Cvijanovića i ukratko pojasnio što se događalo u večerašnjoj utakmici, kao i što se to u zadnje vrijeme događa s Građanima, posebno po pitanju realizacije