19.10.2019 | 16.34 > 17:07

Golčina Sigurdssona protiv West Hama (VIDEO)

Everton FC

U 9. kolu engleske Premier lige Everton je slavio protiv West Hama sa 2:0, a posebno impresivan je bio pogodak Gylfi Sigurdsson. VIDEO

U utakmici koju je obilježio šokantni lom noge Andrea Gomesa, Everton i Tottenham podijelili su bodove. Alli je na asistenciju Sona doveo goste u prednost u 63. minuti, da bi domaćine od poraza sačuvao Turčin Cenk Tosun na asistenciju Lucasa Dignea

Uznemirujuće scene- Stravičan lom noge Andrea Gomesa

Portugalac Andre Gomes doživio je strašan lom noge u današnjoj utakmici na Goodison Parku protiv Tottenhama. U 78. minuti utakmice Son je dobio udarac koji nije suđen, pa je Koreanac odlučio uzvratiti startom, nakon čega je uslijedio neviđeni šok kad su igrači vidjeli položaj Gomesove noge

Manchester City vratio se na pet bodova minusa iza Liverpoola na premijerligaškoj ljestvici nakon pobjede 3:1 na gostovanju kod Evertona. U video prilogu pogledajte golove s Goodison Parka.

Sjajnu utakmicu odigrali su Everton i Wolverhampton, a završila je pobjedom domaćina sa 3:2. Pogledajte golove