18.10.2019 | 22.47 > 13:13

Nikad lošiji Manchester United! Je li to mina za Redse

Manchester United

Sportklubovi komentatori Alen Selman i Goran Grgić otkrivaju što nas očekuje u 9. kolu nogometnog prvenstva Engleske. Liverpool na Old Trafford stiže sa osam pobjeda u nizu

Manchester United je na Old Traffordu svladao Brighton 3:1 pogocima Pereire, Rashforda i autogolom Proppera. Crveni vragovi su mogli povećati rezultat da nije Rashford promašio prazan gol u 68.minuti

Bournemouth je jedinim pogotkom Kinga na samom kraju prvog poluvremena pobijedio Manchester United i time prekinuo niz od tri pobjede Crvenih vragova. United je ovim porazom pao na osmu poziciju.

VIDEO Je li ovo bio penal za Manchester United?

Utakmica Norwicha i Manchester Uniteda bila je vrlo kvalitetna i puna događanja, ali najzanimljiviji događaj bio je jedanaesterac za Manchester United. Jjames je pao i sudac je nakon provjere VAR-a odlučio da je to za najstrožu kaznu

Solskjaer za SK: O ovakvom startu sezone svi sanjamo

Nakon velike 4:0 pobjede Manchester Uniteda protiv Chelseaja u prvom kolu Premier lige s trenerom domaćina Oleom Gunnarom Solskjaerom i ofenzivcem gostiju pričao je reporter Sportklub Neven Cvijanović.