21.09.2019 | 17.04

Leicester City

Tottenham je mogao već namirisati pobjedu na King Power stadionu, ali sve je krenulo u pogrešnom smjeru nakon poništenog pogotka Auriera. Pogledajte kako je izgledala drama u Leicesteru.

Chilwell: 'Igrali smo protiv top momčadi'

Naš novinar Neven Cvijanović je i razgovarao s igračem Leicestera Benom Chilwellom

Leicester je slavio kod Brightona 2:0, ali posebno će se pričati o drugom pogotku. Prvo je Mike Dean pogledao VAR za mogući kazneni udarac što je pregledom snimke i potvrđeno, ali Ryan brani, Maddison zabija gol. No, onda opet VAR situacija koja poništava pogodak zbog ranijeg utrčavanja igrača.

U utakmici koju je obilježio šokantni lom noge Andrea Gomesa, Everton i Tottenham podijelili su bodove. Alli je na asistenciju Sona doveo goste u prednost u 63. minuti, da bi domaćine od poraza sačuvao Turčin Cenk Tosun na asistenciju Lucasa Dignea

U 11. kolu engleske Premier lige, Leicester je kao gost svladao Crystal Palace. Mrežu domaćih načeo je Soyuncu u 57.minuti, a konačan udarac zadao im je Jamie Vardy u 88.minuti za 2:0