08.08.2019 | 10.44

FC Barcelona

Ivan Rakitić u pobjedi Barcelone protiv Napolija nije se istaknuo samo pobjedničkim golom za 2:1, već i sjajnom reakcijom u prvom poluvremenu kada je oduzeo jednu loptu Elmasu, pa onda mu loptu progurao i kroz noge.

VIDEO Igra se El Clasico? Naše majstore to ne zanima

Luka Modrić i Ivan Rakitić veliki su prijatelji. To smo vidjeli i u jučerašnjem El Clasicu kada se Modrić spremao na ulazak u igru. Rakitić je usred igre došao do Luke i poljubio ga. Vrlo zanimljiva situacija #Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Naši novinari: Gdje bi se Rakitić najbolje uklopio?

Nakon dva tjedna stanke vratila nam se Primera. Što je novo, što se promijenilo i što možemo očekivati od 9. kola nogometnog prvenstva Španjolske otkivaju vam naši komentatori Ivan Hodoba i Zoran Grgić #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Rakitiću dres Hajduka: Možda tu završi karijeru

Ivan Rakitić na kraju konferencije za medije od prijatelja Gordana Boljata dobio je dres Hajduka s njegovim prezimenom i brojem 4.

Hrvatski nogometaš Ivan Rakitić ušao je igru u 70. minuti utakmice između Barcelone i Valencije, a pri ulasku na teren dobio je gromoglasne ovacije s tribina Camp Noua.