15.07.2019 | 23.23

Navijači DINAMA utrčali u teren i prekinuli utakmicu

Kod rezultata 3:0 za protivničku momčad, prekipjelo je navijačima Dinama koji su potegli 220 km do Crnog mora u Constanțu gdje ih je na kraju pregazio domaći Viitorul (5:0). Prekid je trajao 20-ak minuta, nakon toga je domaćin zabio još dva gola, pogledajtefantastičan peti gol s 30 metara!

Kad NBA navijači polude - "Bron će te trejdati", vikali su u Indiani!

Navijači Indiane pokušali su isprovocirati Brandona Ingrama za vrijeme slobodnih bacanja. "Navijači k'o navijači", komentirao je LeBron nakon susreta u kojemu su Lakersi izgubili s 42 razlike, a Ingram je dodao: "Čuo sam ih, ali ipak sam zabio slobodno. Mediji previše špekuliraju o trejdovima".

Kako promašiti zicer... Jednom, dvaput, triput...

U ponedjeljak ste na SK gledali utakmicu rumunjske lige, Gaz Metan - Voluntari (2:0). Najluđi trenutak viđen je u 22. minuti kada je nakon lijepe akcije gost došao u veliku priliku. Kako je završila ta situacija, najbolje je da pogledati sami!

VIDEO Neponovljiva koreografija u Turskoj!

Neviđeni vizualni doživljaj priuštili su svojim nogometnim ljubimcima, ali i cijelom svijetu turski navijači na stadionu Şenol Güneş u Trabzonu. Dogodilo se to prije početka utakmice Turske i Rusije (1:2) u sklopu Lige nacija.

Navijački "okršaj" Brazilaca i Argentinaca (VIDEO)

Moskvu su preplavili navijači zemalja sudionica Mundijala, a zanimljiv i veseo "susret" su imale pristalice velikih rivala Argentine i Brazila.