11.06.2019 | 22.17 > 22:23

Francuski reprezentativac Kylian Mbappe je u 11. minuti utakmice protiv Andore zabio za 1:0, a zanimljivo da je to za ovog 20-godišnjaka to bio 100. gol u karijeri

Kylian Mbappe postigao je spektakularan pogodak u razbijanju Lyona (5:1), PSG se plasirao u finale francuskog kupa.

Nemogući promašaj jednog od najboljih igrača svijeta

Nogometaš PSG-a Kylian Mbappe promašio je gotovo prazan gol u utakmici Kupa Francuske protiv Dijona (VIDEO).

U četvrtfinalu SP-a u Ragbiju sastali su se Wles i Francuska. Iako su Francuzi bili bolji veći dio utakmice, u 49. minuti njihov igrač Sebastien Vahaamahina brutalno je i namjerno laktom u glavu udario protivničkog igrača, nakon čega je isključen, a Wales je na kraju slavio

Svjetski prvaci Francuzi izgubili su 0:2 u Turskoj, a prvi put nakon deset godina dogodilo im se da cijelu utakmicu nisu imali udarac u okvir gola. Četiri pokušaja koja su imali odlazila su pokraj gola.