05.01.2019 | 21.09

Arsenal FC

Nogometaši Arsenala uvjerljivo su započeli kampanju u FA Cupu, ostvarena je pobjeda od 3:0 na gostovanju kod Blackpoola.

Navijači Arsenala iz Hrvatske samo za SK: Želimo trofej

Arsenal i Chelsea večeras u 21:00 sat igraju finale Europske lige, a utakmicu dolaze gledati ljudi iz cijelog svijeta, pa tako i iz Hrvatske. Evo što kažu hrvatski navijači Arsenala uoči finala ekskluzivno za Sportklub.

Everton je pogotkom Jagielke nakon deset minuta igre svladao Arsenal čime je dodatno zakomplicirao borbu za plasman u Ligu prvaka.

Nogometaši Watforda prvi su finalisti FA kupa nakon što su s 2:1 golovima Capouea u 27. i Graya u 79. pobijedili Crystal Palace. Batshuayi je u 62. privremeno izjednačio za goste.

Bek Arsenala Sead Kolašinac u 80. minuti derbija protiv Manchester Uniteda se nakon duela s Fredom prvo izležavao, a onda pridigao pa povratio. Ipak, nije mu bilo ništa ozbiljnije jer je normalno nastavio utakmicu.