05.01.2019 | 21:09

Arsenal FC

Nogometaši Arsenala uvjerljivo su započeli kampanju u FA Cupu, ostvarena je pobjeda od 3:0 na gostovanju kod Blackpoola.

Emery: Mi smo kao Liverpool otprije tri godine!

Ovo ne smijete propustiti. Naš montažer Mario iskrvario je kako bi samo za vaše oči preveo slomljeni engleski Unai Emeryja. U jednom trenutku vrlo čudan izgovor španjolskog stručnjaka naveo ga je da zapiše kako Arsenal trenutno ima 58 bodova, što naravno nije istina, ima 20 manje. Ali je dobra fora!

VIDEO Sve najbolje s posljednjeg derbija godine

Liverpool je razmontirao Arsenal u posljednjoj utakmici subotnjeg programa Premier Leaguea. Ovdje možete pogledati sve golove i najbolje akcije.

VIDEO Poluvrijeme za pamćenje - pet golova na Anfieldu!

Čak pet pogodaka viđeno je u prvih 45 minuta derbija Premiershipa. Arsenal je rano poveo, ali Liverpool je moćnom predstavom preokrenuo u samo dvije minute, a do kraja prvog dijela potpuno potopio goste iz Londona.

Pad Topnika uz našeg sjajnog komentatora!

Arsenal je konačno poražen! U 17. kolu Premiershipa zaustavljen je kod Southamptona, rezultat je bio 3:2, a konačnu odluku donio je Austin u 85. minuti. Kako je to sve izgledalo, pogledajte sami u priloženom videozapisu. Aha, da, komentator je - Ivan Švajhler.