Sport klub

26.10.2020 | 21.15 > 21:33

Klub koji vodi Robert Prosinečki teško je oštećen nakon što sudac Ulusoy nije svirao kazneni udarac za Denizli pri rezultatu 3:1 za Bešiktaš u samoj završnici utakmice, na kraju se klub iz Istanbula izvukao s pobjedom 3.2.

Bašakšehir je novi turski prvak, a u jednom dijelu utakmice protiv Kayserispora čak je dva puta nestalo struje, zbog čega se utakmica dosta odužila

U vrućem derbiju između Bešiktaša i Fenerbahčea, Bešiktaš je slavio 2:0. Prvi pogodak postigao je hrvatski reprezentativac Domagoj Vida u 63. minuti, a sedam minuta kasnije zabio je i Gonul

Treći gol sezone za svoj Bešiktaš danas je zabio Domagoj Vida. Hrvatski reprezentativac zabio je za 1:1 i tako započeo preokret protiv Genclerbirligija. Domaći su na kraju slavili 4:1, a gosti završili utakmicu s dva igrača manje

Domagoj Vida u je u 10.kolu turskog prvenstva zabio vodeći pogodak za Bešiktaš u gostima kod Antalyaspora