Sport klub

08.08.2020 / 14.07

Mark mihanović

Strašno dobra utakmica, strašno dobri golovi, baš sam uživao, hvala Vam Sportklub, živjeli mi još 100 godina. Za Ivana ne treba puno trošiti riječ, samo pohvale i ovacije su dovoljne!😍

Odgovori 1 0

Senzacionalan meč odigrao je Ugo Humbert protiv Danila Medvedeva u prvom kolu Hamburga i ispratio prvog nositelja s turnira već u prvom kolu. Posebno impresivan je bio poen kod 5:4 i 15:30 za Francuza, kad su napravili pravi spektakl. UŽIVAJTE!

Sheffield United upisao je i drugi poraz u Premier ligi, nakon Wolverhamptona pobijedila ih je Aston Villa. Ipak, Sheffieldu večeras ništa nije išlo od ruke...

Urugvajski tenisač Pablo Cuevas plasirao se u osminu finala u Hamburgu pobjedom nad Taylorom Fritzom, a vrlo zanimljiva situacija dogodila se u prvom gemu drugog seta kada Urugvajac nije mogao vjerovati što je sutkinja dosudila...

Thiago Alcantara novo je pojačanje Liverpoola, a već na debiju protiv velikog rivala Chelseaja skupio je brojne simpatije među navijačima Redsa. U 90. minuti, pri vodstvu svoje momčadi 0:2, Španjolac je startom iznudio aut za Liverpool i proslavio kao da je zabio gol