Sport klub

02.08.2020 | 16.06 > 17:58

Arsenal FC

Nogometaši Arsenala stigli su do 14. trofeja u FA kupu, a uoči podizanja trofeja dogodila im se mala nezgoda. Naime, Aubameyang je taman krenuo podići trofej, ali mu je ispao iz ruke. Međutim, stvar je brzo riješena...

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić dobio je drugi žuti karton, odnosno crveni u 73. minuti nakon jednog starta nad Xhakom. No, ostaje pitanje je li ovdje bilo ikakvog prekršaja...

Njemački vratar doživio je tešku ozljedu u prvom poluvremenu u utakmici između Brightona i Arsenala, a Lena su na kraju iznijeli s terena

Katastrofalna pogreška Mustafija i crveni karton Luiza

Nogometaši Arsenala uspjeli su osvojiti bod na Stamford Bridgeu protiv Chelsea (2:2), unatoč tome što su imali gol zaostatka i igrača manje, nakon što je David Luiz isključen (VIDEO).

Arsenal je danas remizirao sa Sheffield Unitedom (1:1) na Emiratesu. Međutim, kod vodstva domaćina 1:0 trebao je biti dosuđen jedanaesterac na Pepeu. Pogledajte veliku pogrešku sudaca u VAR sobi