Sport klub

30.07.2020 | 09.42 > 10:04

Swansea City

Brentford je postao prvi finalist play-offa za ulazak u Premiership nakon što su kući nadoknadili zaostatak protiv Swanseaja. Swansea je u samoj završnici utakmice trebao pogodak za produžetke, pa su malo svi bili nervozni pred kraj utakmice...

Stoke je slavio protiv Brentforda 1:0 i tako malo pripomogao Bilićevom WBA, ali gosti su na neki način ostali pokradeni u 29. minuti za najstrožu kaznu kada sudac Eltringham nije vidio povlačenje

Prava scena zbila se u utakmici Championshipa u kojoj su nogometaši Presona i Swansea remizirali 1:1. Strijelac jedinog gola za goste Rhian Brewster iskoristio je trenutak kad je sucu ispao žuti karton iz džepa, podigao ga s trave i pokazao mu ga u sudačkom stilu. Uslijedio je opći smijeh s tribina

Brentford je u posljednjoj utakmici 9. kola Championshipa slavio 3:1 kod Barnsleya uz hat-trick Watkinsa, koji je sva tri gola zabio golom. Gosti su u završnici prvog poluvremena u razmaku od nekoliko sekundi upisali i tri velika promašaja.

Igrač Swansea Bersant Celina propisno se osramotio u utakmici engleskog Championshipa protiv West Bromwich Albiona. Njegova momčad je na kraju izgubila 3:0, a ovaj trenutak se dogodio kod vodstva WBA 1:0 i vrlo lako je utakmica mogla otići u drugom smjeru da je Celina bolje izveo kazneni udarac.