22.02.2020 | 22.33

Ante Vukušić pomalo je pao u zaborav nakon što je promijenio niz klubova posljednjih godina. Ipak, još uvijek tek 28-godišnji Sinjanin igra sjajno za Olimpiju u slovenskom prvenstvu, u derbiju protiv Maribora upisao je 17. pogodak sezone, a dvoboj je završio rezultatom 1:1.

Mariboru derbi, Vidmar neće dobro spavati

Maribor je vodio pogocima Zahovića i Kronavetera, 2:0, Olimpija se vratila golovima Menalom i Vukušića. A onda je golman Olimpije Vidmar napravio veliku pogrešku na početku sudačkog dodatka. Kronaveter je to iskoristio i zabio, a pobjedu je potvrdio Požeg Vancaš

Olimpija je u 10. kolu slovenskog prvenstva s 3:1 pobijedila Bravo. Već u 3. minuti sjajno je pogodio bivši dinamovac Cekici. U 19. za 2:0 pogađa Savić, da bi se golom u 39. minuti bivši hajdukovac Vukušić na vrhu ljestvice strijelaca izjednačio s Vizingerom iz Celja.

Nogometaši Olimpije iz Ljubljane pobjednici su slovenskog Kupa, a u finalu su bili bolji od velikih rivala iz Maribora rezultatom 2:1. Pogledajte VIDEO golova s te utakmice.

Nevrijeme prekinulo utakmicu: Bivši HNL-ovac za pobjedu

Utakmica 35. kola slovenskog prvenstva između ljubljanske Olimpije i Mure nakratko je prekinuta u prvom dijelu zbog nevremena koje je zahvatilo Sloveniju. Jedini gol na utakmici pao je u nastavku, kada je mrežu gostiju pogodio bivši igrač Lokomotive i Dinama Endri Cekici