22.01.2020 | 22.22

VIDEO Ronalda ne možete zaustaviti! Opet je zabio

Cristiano Ronaldo ponovno igra u odličnoj formi. Protiv Rome u četvrtfinalu Kupa Italije postigao je prekrasan gol i doveo svoju momčad u vodstvo. Ovo mu je čak 13. pogodak u posljednjih 10 susreta u svim natjecanjima.

Juventus je bez problema prošao Cagliari izborivši nastup u četvrtfinalu talijanskog kupa.

Nakon tri godine, napokon smo ugledali Marka Pjacu u dresu Juventusa. Veliki talent hrvatskog nogometa ukazao se u pobjedi Juvea nad Caglijarijem. Pogledajte trenutak povratka hrvatskog igrača na teren.

VIDEO Ne volite GA? Možda sada promijenite mišljenje

Iako mnogi nogometni fanovi ne vole Cristiana Ronalda on je po tko zna koji put pokazao da ima veliko srce. Na poluvremenu utakmice Portugala i Litve simpatičnom dječaku potpisao je autogram i ispunio mu životnu želju

Litva se dobro držala protiv Portugala sve do 62. minute kada je vratar Litve očajno reagirao nakon udarca Ronalda i dozvolio Portugalu da dođe u vodstvo (2:1). VIDEO