15.01.2020 | 23.02 > 23:17

Ismijali Udinese, tika-taka u režiji Higuaina i Dybale

Kakvu akciju su odigrali Gonzalo Higuain i Paulo Dybala u utakmici Kupa protiv Udinesea. Uživajte!

Komentari (1)

Viking Crew

Grande Juve . Ajde da taj sarriball napokon krene . Sad će se vidjeti ubrzo jel ovo samo labuđi pjev .

Odgovori 3 1

Kad se od magle ništa ne vidi - tu je VAR!

Atalanta je u 24. minuti dobila jedanaesterac u prvoj utakmici polufinala kupa protiv Juventusa. Pogledajte kako ga je Gomez izveo... Ili bolje reći, kako je reagirao Gigi Buffon! Utakmica je završena rezultatom koji je u tim trenucima stajao na zaslonu. Jedini gol zabio je Higuain u 3. minuti.

Pjanićeva bomba za 2:0 Juventusa protiv Milana

Juventus je slavio protiv Milana 2:1 u četvrtfinalu Coppa Italie i plasirao se među četiri momčadi koje će odlučiti o osvajaču trofeja

Juventus predstavio novi logo, navijači ogorčeni

Prvak Italije, torinski Juventus predstavio je novi klupski logo. nakon 13 godina stari je otišao u povijest. Ovo je, inače, deveti put od 1897. da "Stara dama" mijenja logo. Navijači su, malo je reći, ogorčeni na potez čelnika kluba.