14.11.2019 | 23.21

VIDEO Ne volite GA? Možda sada promijenite mišljenje

Iako mnogi nogometni fanovi ne vole Cristiana Ronalda on je po tko zna koji put pokazao da ima veliko srce. Na poluvremenu utakmice Portugala i Litve simpatičnom dječaku potpisao je autogram i ispunio mu životnu želju

Litva se dobro držala protiv Portugala sve do 62. minute kada je vratar Litve očajno reagirao nakon udarca Ronalda i dozvolio Portugalu da dođe u vodstvo (2:1). VIDEO

Ronaldo još jednom iznenadio sjajnom gestom

Portugalski nogometaš Cristiano Ronaldo uoči utakmice sa Srbijom razgovarao je neuobičajeno dugo s dječakom kojeg je imao pored sebe pri izlasku na teren. Pogledajte video

Cristiano Ronaldo je u svom prvom nastupu za Portugal u Ligi nacija pokazao zašto je jedan od najboljih svih vremena. Postigao je tri prekrasna pogotka, ušao u povijest i odveo svoju reprezentaciju u finale gdje će Portugal igrati protiv boljeg iz susreta Engleske i Nizozemske.

Trenutak kada je navijačima Portugala i Juvea stao dah!

Portugal i Srbija odigrali su 1:1 u drugom kolu kvalifikacija za EURO 2020. godine. Međutim, rezultat je ostao u sjeni ozljede najboljeg portugalskog igrača Cristiana Ronalda u 29. minuti.