13.10.2019 | 22.54

Velšani su u 8. minuti tražili penal nakon starta Dejana Lovrena na Danielu Jamesu, no sudac Kuipers je pokazao samo da se igra dalje. Jesu li se Velšani s pravom bunili?

Komentari (2)

Manijak

Hm tezak start ali ne dovoljan za penal

Odgovori 1 2

dida

@Manijak - da sam ja sudac, svirao bi penal bez razmišljanja. Taj lovren ima problem. Zar tako mora ići na igrača a lopta izlazi u golaut.

7 0

Atmosfera uoči utakmice, Rijeka u "kockicama"

Hrvatska nogometna reprezentacija od 20:45 sati igra odlučujuću utakmicu za odlazak na EURO protiv Slovačke, a mi vam donosimo atmosferu uoči dvoboja.

Požrtvovnost "letećeg" Lovrena kojom je spasio L'pool

Hrvatski nogometaš Dejan Lovren odigrao je odličnu utakmicu protiv Manchester Cityja, a u 54. minuti je svojom sjajnom reakcijom spasio gol Liverpoola.

Hrvatska nogometna reprezentacija odradila je prvi trening na Maksimiru po okupljanju u Zagrebu, evo kako je to izgledalo. (VIDEO)

VIDEO Trenutak kad je Lovren morao dobiti crveni!?

Dejan Lovren početkom drugog dijela utakmice s Tottenhamom na Kanea je startao rukom. Dobio je žuti karton. Je li trebao crveni?