08.10.2019 | 15.22

Rakitiću dres Hajduka: Možda tu završi karijeru

HNK Hajduk Split

Ivan Rakitić na kraju konferencije za medije od prijatelja Gordana Boljata dobio je dres Hajduka s njegovim prezimenom i brojem 4.

Hrvatski nogometaš Ivan Rakitić ušao je igru u 70. minuti utakmice između Barcelone i Valencije, a pri ulasku na teren dobio je gromoglasne ovacije s tribina Camp Noua.

Ivan Rakitić u pobjedi Barcelone protiv Napolija nije se istaknuo samo pobjedničkim golom za 2:1, već i sjajnom reakcijom u prvom poluvremenu kada je oduzeo jednu loptu Elmasu, pa onda mu loptu progurao i kroz noge.

U pobjedi Barcelone 2:1 protiv Arsenala svjedočili smo i sjajnoj majstoriji na malom prostoru Ivana Rakitića koji je lijepi potezom iz igre izbacio Josepha Willocka pa proigrao za Antoinea Griezmanna, koji je zabio, ali suci su procijenili - iz zaleđa.

Podcast: Što s Hajdukom dalje...

Hajduk se sramotnim porazom od Gzira Uniteda oprostio od Europe, a svoje viđenje o tom debaklu daju vam naši komentatori Antonio Baković i Igor Flak