22.03.2019 | 23.52

Mbappe izveo još jednu cirkusku točku

Frnacuski napadač je još jednom želio nadmudriti suca nesportskim simuliranjem. Za to je nagrađen žutim kartonom

Komentari (3)

Bbvbvbcv

Ovo nije simulacija, izgubio je ravnotezu i odmah se dignuo.

0 0

U četvrtfinalu SP-a u Ragbiju sastali su se Wles i Francuska. Iako su Francuzi bili bolji veći dio utakmice, u 49. minuti njihov igrač Sebastien Vahaamahina brutalno je i namjerno laktom u glavu udario protivničkog igrača, nakon čega je isključen, a Wales je na kraju slavio

Francuski reprezentativac Kylian Mbappe je u 11. minuti utakmice protiv Andore zabio za 1:0, a zanimljivo da je to za ovog 20-godišnjaka to bio 100. gol u karijeri

Svjetski prvaci Francuzi izgubili su 0:2 u Turskoj, a prvi put nakon deset godina dogodilo im se da cijelu utakmicu nisu imali udarac u okvir gola. Četiri pokušaja koja su imali odlazila su pokraj gola.