22.03.2019 | 00.51

Poljska je golom Piateka s 1:0 slavila u Austriji. Za potez utakmice ipak se pobrinuo Robert Lewandowski koji je u prvom poluvremenu prvo sjajno primio jednu loptu, a onda i 'no look' dodavanjem ju proslijedio.

Komentari (1)

đorđe

pa ne daje on slučajno golove , to je zato što je brži i vještiji od igrača oko sebe

Odgovori 1 0

Pogledajte Lewin slalom i sjajnu 'la croquetu'!

Robert Lewandowski bio je strijelac i u utakmici Poljske (3:2) protiv Slovenije. Početkom drugog dijela napravio je slalom između nekoliko igrača, a sve je počelo sjajnom 'la croquetom' koju je patentirao Andres Iniesta, a popularizirala računalna igra Fifa!

Grub start Makedonca na Lewandowskiju

Poljska je pobijedila Makedoniju 2:0 i možda joj zatvorila vrata Eura. Tim prije jer je važan igrač Makedonije u 33. minuti zaradio žuti karton za opasan start na Lewandowskiju i tako otpao za možda i presudnu utakmicu protiv Austrije 16. studenog.

VIDEO Hodoba zavapio: "Grozota što suci nisu vidjeli"

Španjolska je u prvom poluvremenu kvalifikacijske utakmice za EURO 2020. godine protiv Švedske teško oštećena za pogodak. Pomoćni sudac je vidio apsolutno nepostojeće zaleđe i tako zgrozio našeg komentatora Ivana Hodobu...

Navijači hrvatske reprezentacije u Osijeku s velikim nestrpljenjem čekaju dvoboj protiv Walesa. Poslušajte njihova razmišljanja.