21.03.2019 | 22.47 > 22:53

Pogledajte kako se Courtois obrukao protiv Rusa

Realov golman još jednom je otkrio kako ove sezone nije u formi. No, izvukli su ga suigrači koji su nadjačali Rusiju 3:1

VIDEO Najavljivač provocira Rujevicu Oršićem!

U 81. minuti utakmice na Rujevici u igru je konačno ušao priželjkivani Oršić. Službeni najavljivač na stadionu to je prokomentirao sljedećim riječima: Na posljednjoj utakmici na Rujevici zabio je samo tri komada! Referirao se na recentno gostovanje Dinama kod Rijeke (5:0) u HNL-u.

Slovačka je u prvom poluvremenu povela protiv Hrvatske golom Boženika (VIDEO), ali su "Vatreni" preokretom izborili EURO.

Atmosfera uoči utakmice, Rijeka u "kockicama"

Hrvatska nogometna reprezentacija od 20:45 sati igra odlučujuću utakmicu za odlazak na EURO protiv Slovačke, a mi vam donosimo atmosferu uoči dvoboja.

Pit box club: Šteta, već je gotova sezona

Uoči posljednje utrke u Valenciji naš dvojac Darin Janković i Tomislav Bešenić vode vas kroz cijelu sezonu, pričaju o pobjednicima, najavljju nove zvijezde