19.11.2019 | 22.36

Aaron Ramsey s dva je gola odveo Wales na EURO, no iskazao se i vratar Hennessey dvama sjajnim obranama u prvom poluvremenu.

U četvrtfinalu SP-a u Ragbiju sastali su se Wles i Francuska. Iako su Francuzi bili bolji veći dio utakmice, u 49. minuti njihov igrač Sebastien Vahaamahina brutalno je i namjerno laktom u glavu udario protivničkog igrača, nakon čega je isključen, a Wales je na kraju slavio

Koji detalj je zasmetao navijačima u Gradskom vrtu?

Hrvatska je u Gradskom vrtu s 2:1 pobijedila Wales, a Sport klub vam donosi reakcije navijača nakon utakmice

Hrvatska je u Gradskom vrtu s 2:1 pobijedila Wales u kvalifikacijama za Euro 2020. Tri boda smo osigurali autogolom Lawrencea te golom Perišića, dok je dramu u završnici osigurao Brooks golom u 77. minuti. Pogledajte golove

Navijači hrvatske reprezentacije u Osijeku s velikim nestrpljenjem čekaju dvoboj protiv Walesa. Poslušajte njihova razmišljanja.