16.11.2019 | 22.25

Pogledajte fantastičan gol njemačkog stopera

U 41. minuti utakmice Njemačka je protiv Bjelorusa stigla do vodstva sjajnim pogotkom stopera Matthiasa Gintera.

U 31. kolu 3. njemačke lige Braunschweig je u gostima slavio kod Unterhachinga 3:1, no potez utakmice ipak pripada domaćinu, koji je u 9. minuti poveo spektakularnim pogotkom Schwabla. Gledajte i uživajte!

VIDEO Morate vidjeti ovaj projektil iz 3. njemačke lige

U 29. kolu 3. njemačke nogometne lige Ingolstadt je na gostovanju kod Unterhachinga slavio 2:1, a trenutak utakmice definitivno se dogodio u 54. minuti kada je Maximilian Wolfram prekrasno pogodio suparničku mrežu iz slobodnog udarca s više od 25 metara i donio svojoj momčadi pobjedu.

Ovo morate vidjeti: Neviđena završnica košarkaške tekme

Kvalifikacijska utakmica za Europsko prvenstvo između Bugarske i Latvije ponudila je nejverojatnu završnicu utakmice, pogledajte VIDEO.

Hrvatska nogometna reprezentacija preokretom je stigla do pobjede nad Slovačkom u posljednjem kolu europskih kvalifikacija i tako osigurala EURO, a na Rujevici je nakon posljednjeg sučevog zvižduka došlo do velikog slavlja.