16.11.2019 | 22.25

Pogledajte fantastičan gol njemačkog stopera

U 41. minuti utakmice Njemačka je protiv Bjelorusa stigla do vodstva sjajnim pogotkom stopera Matthiasa Gintera.

Hrvatska nogometna reprezentacija preokretom je stigla do pobjede nad Slovačkom u posljednjem kolu europskih kvalifikacija i tako osigurala EURO, a na Rujevici je nakon posljednjeg sučevog zvižduka došlo do velikog slavlja.

Litva se dobro držala protiv Portugala sve do 62. minute kada je vratar Litve očajno reagirao nakon udarca Ronalda i dozvolio Portugalu da dođe u vodstvo (2:1). VIDEO

Albanija poput Barcelone, a Hysaj poput Messija (VIDEO)

Albanija je iznenađujuće savladala Island sa 4:2, a posebno je sjajna akcija bila za 2:1 vodstvo Albanije kada je strijelac bio Hysaj.

SKANDAL: Bruka Francuza, pustili krivu himnu Albancima

U utakmici kvalifikacija za Europsko prvenstvo između Francuske i Albanije, za vrijeme intoniranja himni, domaćini su Albaniji umjesto njihove himne pustili himnu Andore.