07.09.2019 | 22.10 > 22:21

Ronaldo još jednom iznenadio sjajnom gestom

Portugalski nogometaš Cristiano Ronaldo uoči utakmice sa Srbijom razgovarao je neuobičajeno dugo s dječakom kojeg je imao pored sebe pri izlasku na teren. Pogledajte video

Komentari (2)

Josip Vulić

Hahahahaha a jest mu gesta, pa svaki poznati igrač zna popričati sa djetetom kojeg drži za ruku. U dalje je odvrazno egoističan, nikad se neće promijeniti.

Odgovori 9 36

Christiano

E to ti si bitan papak !

16 3

Litva se dobro držala protiv Portugala sve do 62. minute kada je vratar Litve očajno reagirao nakon udarca Ronalda i dozvolio Portugalu da dođe u vodstvo (2:1). VIDEO

Cristiano Ronaldo je u svom prvom nastupu za Portugal u Ligi nacija pokazao zašto je jedan od najboljih svih vremena. Postigao je tri prekrasna pogotka, ušao u povijest i odveo svoju reprezentaciju u finale gdje će Portugal igrati protiv boljeg iz susreta Engleske i Nizozemske.

Trenutak kada je navijačima Portugala i Juvea stao dah!

Portugal i Srbija odigrali su 1:1 u drugom kolu kvalifikacija za EURO 2020. godine. Međutim, rezultat je ostao u sjeni ozljede najboljeg portugalskog igrača Cristiana Ronalda u 29. minuti.