01.06.2019 | 11.21

Pogledajte kako su Redsi i Spursi igrali ove sezone

Liverpool i Tottenham večeras u 21 sat igraju finale Lige prvaka. Mi smo za vas pripremili golove i najbolje akcije iz dva međusobna susreta ova dva protivnika u Premier ligi ove sezone.

Son zabio jedan od najljepših golova u povijesti PL!

Jose Mourinho preporodio je Tottenham otkako je došao u klub, Spursi su danas svladali Burnley 5:0, a posebno magičan pogodak bilo je djelo Korejca Sona za 3:0 u 32. minuti

Pogodak kakav je Liverpool primio ne viđa se ČESTO!

Liverpool je pobijedio Brighton 2:1 dvama pogocima Virgila van Dijka, ali najzanimljiviji trenutak utakmice dogodio se u 79. minuti kada je stoper Brightona Dunk iskoristio nespremnost Liverpoolove obrane i zabio nevjerojatan pogodak za 2:1.

Igrači Atalante složni: Ovo je bila osveta za Zagreb

Atalantini igrači Remo Freuler i Marten de Roon stali su pred hrvatske medije nakon velike pobjede nad Dinamom. Oba vezna igrača su se složila da su htjeli osvetiti Dinamu za onaj težak poraz u Zagrebu na otvaranju Lige prvaka. Pogledajte što su rekli

Pašalić: I da je Oršić zabio, Atalanta bi pobijedila!

Mario Pašalić nakon povijesne pobjede Atalante nad Dinamom u Ligi prvaka dao je izjavu za hrvatske medije