Košarka

15.04.2019 | 09.53 > 10:15

Houston Rockets

James Harden s 29 poena, deset asistencija i osam skokova vodio je Houston Rocketse do pobjede 122:90 protiv Utah Jazza, a sjajnom blokadom šuta Donovana Mitchella u završnici druge četvrtine oduševio je i legendu kluba Hakeem Olajuwona.

Stephen Curry je predvodio svoju momčad do četvrte pobjede u seriji protiv Houston Rocketsa i prolaza u finale zapadne konferencije. Bez najboljeg igrača Kevina Duranta Warriorsi su ipak uspjeli slaviti u Houstonu, a predvodio ih je upravo Curry sa 33 poena, sve je zabio u drugom poluvremenu...

Pogledajte promašaj karijere Curryja na kraju utakmice

Houston Rocketsi su nakon produžetaka slavili protiv Golden State Warriorsa sa 126:121 i smanjili zaostatak na 2:1, a junak pobjede bio je James Harden. I dok je "Brada" briljirao pred kraj utakmice, pogledajte nevjerojatni promašaj Stepha Curryja nakon kojeg više nije bilo šanse za povratak.

James Harden prevodio je Houston Rocketse do pobjede 118:98 protiv Utah Jazza s 32 poena, 13 skokova i deset asistencija. Odmah na početku utakmice 'posramio' je i Rickya Rubija no onda promašio čisti šut za tricu.

James Harden izjednačio je rekord karijere u pobjedi Rocketsa protiv Spursa ubacivši 61 poen.