Košarka

08.02.2019 | 08.33 > 09:05

Bogdanoviiiiiiić - brutalno zakucavanje preko diva

Hrvatski košarkaš je briljirao u pobjedi protiv Clippersa, a zabio je 29 poena za samo 32 minute. Međutim, zakucavanje na početku utakmice, preko centra gostiju Montrezla Harrella, je bilo - brutalnoooo.

NBA

Fantastično zakucavanje Kawhija Leonarda preko možda i najboljeg igrača lige ove sezone Giannisa Antetokounmpa je označilo kraj svih nadanja Bucksa da mogu do NBA finala.

Popularni reper provocirao Giannisa i animirao publiku

U utakmici između Toronta i Milwaukeea, na sredini treće četvrtine popularni američki reper Drake pokušao je provokacijama dekocentirati Giannisa Antetokounmpa. Evo kako je to izgledalo (VIDEO)

Evo kako Steph Curry liječi nervozu na klupi

Golden State Warriorsi su u trećoj utakmici uvjerljivo savladali Los Angeles Clipperse, a Steph Curry je ovaj puta ostao u sjeni sjajnog nastupa Kevina Duranta. Pogledajte kako jedan od najboljih tricaša "ubija" vrijeme na klupi.

Košarkaši Orlando Magica slavili su u prvoj utakmici doigravanja protiv Toronto Raptorsa rezultatom 104:101, a koš za pobjedu u posljednjim sekundama dvoboja zabio je D.J. Augustin.