Nascar

Automoto

22.03.2017 | 16.42

Ono kad pobijediš poslije četiri godine čekanja

Vozač Richard Childress Racinga Ryan Newman slavio je u Phoenixu, na četvrtoj rundi ovogodišnjeg NASCAR Monster Energy kupa, i upisao pobjedu poslije 127 utrka.

U okršaju 24. kola španjolske Segunde Almeria je na gostovanju svladala Extremaduru 2:1, no ono što su domaći nogometaši promašili u posljednjoj minuti utakmice spada u rubriku 'vjerovali ili ne'!

FIRST DOWN: Analizirali smo šanse svih finalista

U novoj emisiji FIRST DOWN naš dvojac Ivan Ivković - Hrvoje Bulić pričaju o dosadašnjem doigravanju, o izgledima svih momčadi u konferencijskim finalima te kao i uvijek, odgovaraju na vaša pitanje i komentare

AJax je u derbiju nizozemske Eredvisije pobijedio Spartu iz Rotterdama 2:1, no mogla je utakmica završiti remijem da nogometaš sastava iz Amsterdama čudesnom reakcijom u 85. minuti nije spasio svoja vrata. Lisandro Martinez podmetnuo je glavu gdje mnogi ne bi nogu. Uvjerite se i sami!

VAR se ponovno upleo u nogomet u Premier Ligi. Prekrasan pogodak Roberta Firminha poništen je zbog prekršaja nad vratarom De Geom. Opravdano ili ne, prosudite sami.