Objavljen raspored Prvenstva Hrvatske

Vaterpolo 24. ruj 202011:09 > 11:13
Dean Mouhtaropoulos/Bongarts/Getty Images

Pred novom sezonom su i vaterpolisti, a Prvenstvo Hrvatske počinje za nešto više od tjedan dana

U akciju se vraćaju i vaterpolisti, Prvenstvo Hrvatske za seniore započinje 3. listopada, a ove godine će sudjelovati ukupno 11 klubova. U svakom kolu će uvijek biti slobodan jedan klub.

Ususret novoj sezoni i izazovima koja joj predstoje Hrvatski vaterpolski savez s ponosom može objaviti da se grupi njihovih partnera pridružila još jedna eminentna tvrtka koja je na tržištu već punih 26 godina. Radi se o tvrtci Papirus, koja će od 01. listopada biti prisutna i na zagrebačkom području gdje otvaraju tvrtku kojom će zagrebačkim klijentima moći  ponuditi jednako kvalitetnu i brzu uslugu, kao i ostatku Hrvatske.

SVI KLUBOVI KOJI OVE GODINE NASTUPAJU:

1. VK JUG  ADRIATIC OSIGURANJE – Dubrovnik

2. HAVK MLADOST – Zagreb