Donna u suzama! VIDEO trenutka kada se potpuno slomila

WTA 18. velj 201911:52 > 12:00

Donna Vekić izgubila je u prvom kolu Dubaija, a u drugom setu meča kod vodstva Ons Jabeur 4:3 se potpuno slomila.

Donna Vekić od jakog turnira u Dubaiju oprostila se već u prvom kolu porazom od Tunižanke Ons Jabeur4:6, 6:7(9) nakon sat i 55 minuta igre.

Hrvatska tenisačica je odmah na početku meča izgubila servis, no uzvratila je Tunižanki istom mjerom u četvrtom gemu. Ipak, nakon što je u sedmom gemu još jednom izgubila servis, povratka za Donnu u prvi set više nije bilo.

Prva četiri gema drugog seta bila su repriza prvog seta, a Jabeur je novi break napravila u petom gemu za 3:2. Kod 4:3 Vekić je pozvala trenera Torbena Beltza za savjet i tom trenutku se potpuno slomila na klupi.

To joj je pomoglo da oduzme servis protivnici i vrati se u meč.

Na kraju je odlučivala 13. igra gdje je Donna ispustila tri set lopte, dok je Tunižanka iskoristila svoju treću meč-loptu za konačnih 11:9.