Tenis 14.09.2018 | 19:29

Serija pobjeda Petre Martić stala u četvrtfinalu

Hrvatska tenisačica Petra Martić zaustavljena je u četvrtfinalu WTA turnira u Quebecu.

Andre Ferreira/Icon Sport via Getty Images

Nažalost, serija Petre Martić stala je na sedam uzastopnih pobjeda. Danas je od nje bolja bila Amerikanka Jessica Pegula sa 2:0, po setovima 6:3,7:5.

Meč je trajao sat i 26 minuta, a Martić je imala priliku u drugom setu kada je imala break prednosti. Očigledno je hrvatsku tenisačicu stigao umor nakon brojnih mečeva i to je iskoristila američka igračica.

Pegula će u polufinalu igrati s boljom iz meča Puig-Kenin.