Izvor: Getty Images/Mike Hewitt
Tenis 19.08.2017 | 21:36

Muguruza prvi put u finalu Cincinnatija

Garbine Muguruza prvi put u karijeri plasirala se u finale turnira Premier 5 kategorije u Cicinnatiju. Španjolka je u subotu sigurnom igrom slavila protiv Karoline Pliškove rezultatom 6:3, 6:2 za jedan sat i 20 minuta.

Garbinje Muguruza

Izvor: Chris Hyde/Getty Images

Ovo je bio osmi međusobni duel španjolske i češke igračice i tek druga pobjeda Muguruze, koja je posljednji put protiv Pliškove slavila 2013. godine. U međuvremenu vezala je šest poraza.

Finalne mečeve sa turnira Western and Southern Open pratite u nedjelju na Sportklubu.