WTA: Niculescu izbacila Lučić-Baroni, Konjuh predala

WTA 25. lip 201719:39 > 19:45
Quinn Rooney/Getty Images

Nedjelja je bila loš dan za hrvatske tenisače i tenisačice, nakon poraza Marina Čilića u finalu i Borne Ćorića u prvom kolu, svoj dvoboj izgubila je i Mirjana Lučić-Baroni. Druga hrvatska predstavnica Ana Konjuh predala je meč prvog kola Nijemici Moni Barthel pri rezultatu 4:6, 0:1.

Hrvatska tenisačica je poražena u prvom kolu WTA turnira u Eastborneu od Rumunjke Monice Niculescu sa 2:1 u setovima.

Niculescu je dobila prvi set sa 6:4, Hrvatica uzvratila u drugom sa 7:5, da bi u odlučujućem trećem setu rumunjska tenisačica bila bolja i odnijela pobjedu (7:5).

Od ponedjeljka možete pratiti uživo prijenose ovog tunira na programima Sportkluba.

Druga naša predstavnica Ana Konjuh predala je svoj meč u drugom setu zbog bolova u leđima.